Historie

Dit jaar wordt het Zomaarpop festival alweer voor de 33e keer georganiseerd door de 
vrijwilligers van OJC Watjang?!?. Het festival dat ooit kleinschalig begon met een
eendaagsfestival, is inmiddels uitgegroeid tot een van de meest gezelligste
tweedaagse festivals in de regio.

Afgelopen jaren hebben talloze bands en artiesten op de planken gestaan van het
Zomaarpop festival. Benieuwd naar de line-up van de afgelopen jaren? Hieronder
hebben wij een overzichtje geplaatst.

Weet je nog, vroeger?

2017:
F1rstman
KEVIN
Los Paja Brava
Mantra
Capital Candy
Stanley Smokes
I'm With Stupid
Bounty Island
Andy & The Antichrist
New Bliss
Puch Maxi
Sem Rooijkakkers
Roellerdisco
The Village presents:
Brocco
Fab X Paans
Verloren & Gevonden
The Village Soundsystem
Maximus
Niek

2016:
FS Green & MC Fit
SFB
Indian Askin
Electric Company
Palmsy
Convoy
Leoparte
Kwante Hippe
Lotte Walda
Bobby Fresh
Mongoose
CONDOR
Suzan
Keezus Christus
Drogba
Thie Chief
The Village Presents Industries
Beppie Kraftwerk
Marius Baum
Rachel Green
The Village Soundsystem

2015:
Rondé
Ronnie Flex
Umeme Afrorave
Boehmer
Tamarin Desert
Funky Organizers
Michael Raven
The Yukon Club
David Ghetto
The Anaesthetics
No Man's Valley
Depthclegg Delis
Puch Maxi
Achterbendt
Zomaarpop All-Star Team
The Smashing Idiots
Von Dance
The Chief

2014:
Willie Wartaal
De Sluwe Vos
Stef Classens
TenTempies
Gallowstreet Brass Band
Hamertje tik
Pacifichorrific
Banganagangbangers
Logue
Charl Delemarre
Yakumo
Lucky Done Gone
Puch Maxi
Cabaret: Roovers & van Leeuwen
The Chief
Thalamus
Who Events presents: Kinderfeestje
Mondharmonica Dennis
Keezus Christus
Brocco
Shotwell
Kid de Luca

2013:
Mozes And The Firstborn
Nitty & Crane
Mike Mago
KiT (Kuenta i Tambú)
Christopher Green
Afterpartees
The Shakedown 8
Stef Classens
David Ghetto
The Mothmen
Ganz
She’s Got Legs
Jass!
Lucky Done Gone
The Chief
Thijs van de Meeberg & Caresse Donks
Ardistic
Puinhoop Kollektiv
Banganagangbangers
Pulse Zero & Razor
De Knaltons b2b Lucky Done Luke

2012:
The Flexican & MC Fit
Skip&Die
Kypski
Dearworld
Àlaská (BE)
Cursed P
Maximizers presents Campingfeestje
Bronstibock
DJ Sjuut (afscheidstournee)
Pacific Horrific
Puch Maxi (CD Presentatie)
Cees & Mees
Battersea
The Checksums
Young Man Wayne
Team Rocket
The Chief

2011:
Chef'Special
Boef en de Gelogeerde Aap
Henzel & Disco Nova (VAgE gASTEN)
Feestdjruud
Audio Adam
Colossa
The Bitches Collective
Park Bench People
Mr. Wallace
Coppersky
Upload Cinema
Lucky Jay
Who Jumped In Limousines
Jop Verberne
DJ Sjuut
DJ Bertin

2010:
Go Back To The Zoo
Nobody Beats The Drum
MakeBelieve
Daily Bread
This Is Total War
Landiandidildodixosoundparade
Puch Maxi
Paceshifters
Andere Koek
The Dirty Denims
De Cultuurbarbaren
Bite My Wire
DJ Sjoza
DJ Sjuut

2009:
The Madd
Boemklatsch
Krause
Circle J
Crimson Sky
Derelict Dandies
Mister Blue Sky
NeWax
Profuna Ocean
The Shenanigans
The FawakaBrothers
The Real Danger
Niks Draait Door
Schandalica
Floorfilla

2008:
Nobody Beats The Drum
MakeBelieve
Kensington
Jeremy's
Antillectual
Boys From The County Hell
The Smashing Idiots
The Skarabeez
Don Capo
The Smucks
SAT2D
Getaway
Guinevere Leaves
DJ Sjuut
Mr. Love And The Stallions

2007:
J-Stars
Viberider
Malle Pietje And The Bimbo's
De Bierefluiters
Grand Theft Apple
Sneakerfreak
Holy Stoned
Puch Maxi
Mother Matrix
Snormaal
Oenoemoeloeke 5
3 Storeys High
2-Late
Robolint
DJ Bon Aparte

2006:
The Opposites
Face Tomorrow
Von Dance & Friends
One In A Million
Puch Maxi
Liftid
Los Tontos
Venus Hill
Findel
De Moraalridder
Clockx
Curfew
DJ Doruz

2005:
A Balladeer
Absent Minded
Artefact
Superhero
Fold
Austin
Jedi Mindtrick
Reflexy
Boys From The County Hell
Rosenfeld
Omission
Japé du Marie
Dorus & Jorrit
Mindgrooves
Austin
Von Dance & Surprise act

2004:
Mark Foggo
Concubine
Silverene
Malkovich
Collsion
A Common Ground
Puch Maxi
Ruis
Wealthy Beggar
Blindsight
Go Ape!
4 Fridges
Mindless
Indewarrie
X-Ception
Jape Du Marie
12'' D, R Ripley

2003:
Brainshake
88 Circles Above
Smogus & Madskat
Last Crewsaders
Arabesque
Brainstew
Yo el Roy
Petersson
DJ Pharao
B-Kwadraat
Strawberry Blonde
F. Rickley
Dep & Pimp
DJ Modus
All Points North & Dterrence
Niks DJ's

2002:
Face Tomorrow
The Sheer
Scum
Los Tontos
Birthmark
The Next Fall
UFFO
One In A Million
Dimension Seven
Skaketoe
Landidandididodildodixosoundparade
Morlock
Dog-E
X-Ception
Die-Moon
Rufff-Rider
Sjoes

2001
Day After Day
No Wisdowm
Reflexy
Facegrind
Once In A Blue Moon
Sin
Boter Ska & Eieren
Chantilly Lace
Dimension Seven

2000
Line-up volgt zsm.

1999
Krezip
April Warchile
Hip
Longshot
Landidandidododildodixosoundparade
Whiffit
Onattic
Blind Trash
The Perks
Of No Avail
DJ Chronic & DJ Juan

1998
Full of fun
Once In A Blue Moon
Cords
Cleech
Louis
Given
Army Of Darkness
Rudeness Empire
Unyx

1997
Unyx
Forefront
Beatbusters
My Sister Susan
Thess
C of E
Götterdammerung
Stowistow
Laberinto
Darren Byrne

1996
Noisy Stuff
Wombat
Automatic Teller Machine
Chantilly Lace
Scummieberen
Forefront
Curfew
Undeclinable Ambuscade
Grum
Onattic

1995
Heideroosjes
Brotherhood Foundation
Grum
Mizpah
Room 101
Desert Dust
Wörtelstemp
Kachuck Whop
Adultery

1994
Sign
Prodigal Sons
Ignition
Desert Dust
Samson’s Barber
Brotherhood Foundation
Not The John Wayne Orchestra
From Beyond

1993
Ripping Ohio
La Lupa
From Beyond
Kachuck Whop
Silicone Kids
Open Mind (U.K.)
Beat My Shake
Ruff!!

1992
What’s in a name
Wild Voice
Let’s Quit
Kachuck Whop
Hobson’s Choice
Maffick Crow
El Diablo

1991
Heideroosjes
Maffick Crowd
Karlof
Greasy Sin
Slo Yo Yo
Copycat Trap
King Ben

1989
Wörtelstemp
Chinawhite
Backstreets
Eyeliner
Great Balls Of Fire
Nightlife

1988
Line-up volgt zsm.

1987
Line-up volgt zsm.

1986
Line-up volgt zsm.